Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

Nazalı Avukatlık Ortaklığı Staj – İş Hukuku – Ceza Yasal Stajyer

Nazalı Avukatlık Ortaklığı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

NAZALI Vergi & Hukuk deneyimli ve güvenilir kadrosu ile gerek ulusal gerekse uluslararası müşteri/müvekkillerine birçok farklı alanda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Müvekkillerine hukukun oldukça geniş bir alanında hizmet sağlayan ofisimiz, ayrıca; vergi denetimi, vergi danışmanlığı, gümrük, muhasebe, bordro, mali vergisel teşvikler, fikri mülkiyet ve Ar-Ge, bağımsız denetim, sosyal güvenlik danışmanlığı gibi finansal, vergisel ve operasyonel diğer alanlarda da NAZALI Vergi & Hukuk bünyesindeki müvekkil ve müşterilerine geniş bir alanda hizmet sunmaktadır. 

NAZALI Vergi & Hukuk olarak Türkiye’deki; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Denizli’deki ofislerimiz ile birlikte, yurtdışında; İngiltere-Londra, Hollanda-Amsterdam, Rusya-Moskova, Ukrayna-Kiev, Fas-Kazablanka ofislerimiz ile müşteri ve müvekkillerimize danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Amacımız, uzun yıllarda edinilen hukuki, vergisel ve mali mevzuat alanındaki bilgi birikimi ve deneyimimizi ulusal ve uluslararası nitelikteki müvekkil ve müşterilerimize aktararak, kendilerine en doğru ve hızlı şekilde çözümler sunmaktır.

“BİRLİKTE, BİLGİYLE BÜYÜR” sloganı ile yola çıkan NAZALI Vergi & Hukuk, sürekli araştırmaya ve sorgulamaya yönelik bir hizmet anlayışını ilke edinmiş olup, hizmet verdiği alanlarda aranan ve tercih edilen bir isim halini almıştır.

İstanbul ofisimizde, İş Hukuku – Ceza departmanında görevlendirilmek üzere “Yasal Stajyer” pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.

NİTELİKLER

Hukuk bölümü lisans mezunu,

Yasal stajı devam eden,

Tercihen çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,

 Kariyerine İş Hukuku-Ceza alanında devam etmek isteyen, 

Analitik ve araştırma becerileri kuvvetli, 

Takım oyuncusu, 

Öz disiplin, 

Zaman yönetimi becerisi olan, 

Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/nazali-avukatlik-ortakligi-is-hukuku-ceza-yasal-stajyer-3396777

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>