Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

NEOVA KATILIM SİGORTA Staj – Neova Kampüs

NEOVA KATILIM SİGORTA

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Neova Katılım Sigorta olarak, Türkiye Sigorta Birliği 2021 yıl sonu verilerine göre, hayat dışı sigorta sektöründe yüzde 3,14 pazar payıyla 9. sırada, katılım sigortacılığı sektöründe ise yüzde 53,7 pazar payıyla ilk sırada yer almaktayız.  13 bölge müdürlüğümüz, 2.800’ü aşkın acentemiz, 800’ü aşkın banka şubemiz ve 300’ü aşkın çalışanımızla hayat dışı sigortacılık alanında 13 yıldır öncü pozisyonumuzu sürdürmeye ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmekteyiz. Neova Kampüs kapsamında, Bilgi Teknolojileri, Satış ve Sigortacılık departmanlarımızda istihdam etmek üzere üniversiteliler arıyoruz.

Neova Kampüs Nedir?

Neova Kampüs, sigortacılık alanında kariyer yapmak isteyen, katılım sigortacılığına ilgi duyan, üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik uzun dönemli bir staj programıdır. Neova Kampüslüler haftada en az 1 gün en fazla 3 gün, ayda ise 14 güne kadar yarı zamanlı çalışabilir ve bu süreçte gösterdikleri performansa ve okul başarılarına bağlı olarak mezuniyet sonrasında işe alım süreçlerinde öncelikli olarak değerlendirilir. 

Neova Kampüs Sana Ne Kazandırır?

Benzersiz bir deneyim seni bekliyor. Neova Kampüsle kazanacağın deneyimler, standart staj programlarıyla elde edeceğin kazanımlara benzemez. Çünkü, uzun dönemli stajlarda daha farklı yaklaşımlar sergilenir. Stajın içeriği, başarıya giden yolu en iyi şekilde tanıyabilmen için özel olarak hazırlanır. Neova Kampüs’e katıldığında İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Samsun ve Trabzon ofislerinde görev ve eğitim alabilir; sektör profesyonellerinin deneyimlerine ortak olabilir, üniversitede aldığın teorik eğitimleri tecrübeye dönüştürmeye başlayabilirsin. 

Haftada en az 1, en fazla 3 gün ofise giderek iş hayatını deneyimleyebilir, iş dünyasındaki değişimlere ve gelişmelere hızla uyum sağlayabilir, kazanacağın farkındalıklarla geleceğini planlarken daha doğru kararlar verebilirsin. Unutma ki, burada elde edeceğin kazanımlar mezuniyet sonrasında yapacağın iş görüşmelerine ayrıcalıklı ve avantajlı bir konumla başlamanı sağlar.

Neova Kampüs’e Kimler Katılabilir?

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin örgün öğretim veren lisans bölümlerinde 3. ve 4. sınıf öğrencisiysen, Uygun Bölümler: İİBF, Mühendislik, Aktüerya, Bankacılık ve Sigortacılık bölümleri lisans programları. Not ortalaman minimum 2,5/4 ise, Tercihen İngilizce bilgisine sahipsen, Katılım Sigortacılığı alanında çalışmaya istekliysen, Ders programın haftada bir ya da iki gün çalışmaya uygunsa 

Sen de Neova Kampüs’e katılabilirsin.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/neova-katilim-sigorta-neova-kampus-3313005

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>