Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

BOLTAS LOJİSTİK – Uzun Dönem Stajyer

BOLTAS LOJİSTİK

Boltas olarak lojistik sektöründe 45 yıllık deneyimimiz; Türkiye, Almanya, Fransa, İtalya, Romanya ofislerimizle küresel ve entegre lojistik hizmetler sunuyoruz. 1000’i aşkın özmal araç ve ekipman filomuz, profesyonel lider kadromuz, 500’ü aşkın deneyimli insan kaynağımız, yıllık 50 bini aşan yüklememiz, 50 bin metrekareyi aşan depolama alanımız, stratejik konumlardaki ofislerimiz ve güçlü iş ortaklarımız ile fark yaratıyoruz.

Kara yolu, intermodal, hava yolu, deniz yolu, proje taşımacılığı, yurt içi taşımacılık, minivan, demir yolu ve ADR’li taşımacılık ve depolama alanlarında her zaman yenilikçi hizmetler sunuyoruz. En büyük yükten en küçüğüne, her zaman aynı özenle hareket ediyoruz.

Kuruluşumuzdan günümüze dek “insan” odaklı bir yapı olduk. Lojistiğin hayatı kolaylaştırdığı gibi, biz de birlikte çalıştığımız tüm arkadaşlarımızın yaşamını kolaylaştırmaya gayret ediyor, yeteneklerini en iyi şekilde gösterebilecekleri tutkulu bir çalışma ortamı yaratıyoruz. Yeni mezunları yetiştirdiğimiz MT (Yönetim Stajyeri) programımız ve sektördeki sürücü açığına çözüm bulmak amacıyla hayata geçirdiğimiz Sürücü Yetiştirme ve Geliştirme Akademisi ile onlara destek oluyoruz. Başarıya birlik olarak ulaşıyor, birbirimizden güç alıyoruz.

İşe alım süreçlerimizde saha veya ofis fark etmeksizin herhangi bir cinsiyet ayrımı veya önceliği yapmıyoruz. Çünkü bizim için tek öncelik, kişinin o işi yapabilme kapasitesi ve yeteneğidir. Çalışma arkadaşlarımızın değerlendirmeleri neticesinde 2022 yılında Great Place To Work sertifikasına sahip olduk. Böylece çalışanlarımıza verdiğimiz değeri bir kez daha kanıtladık.

Eğer siz de gurur duyduğumuz bu ekibin bir parçası olmak isterseniz, Stajyer ilanımıza başvuru yapabilirsiniz.

GENEL NİTELİKLER

· Üniversite Mühendislik Fakültesi, İİBF, Lojistik ve ilgili Lisans bölümlerinde öğrenim gören 4.sınıf öğrencisi

· Stajına düzenli olarak devam edebilecek,

· MS Office programlarına hâkim,

· Tercihen İngilizce bilen,

· İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

· Yeniliklere ve öğrenmeye açık, iletişimi kuvvetli

İŞ TANIMI

· Şirket içerisinde çeşitli departmanlarda istihdam edilmek üzere (Mali İşler, İnsan Kaynakları, Teknoloji ve Ar-Ge, Satış Pazarlama ve Lojistik) uzun dönem stajyer arayışımız mevcuttur.

Başvuru için: https://toptalent.co/boltas-lojistik-uzun-donem-stajyer-116282

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>