Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

DİKEY VİTAMİN KOZMETİK VE GIDA TAKVİYELERİ PAZ.TİC.A.Ş. Staj – Mali İşler Stajyeri

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

2012 yılında kurulan İstanbul merkezli Dikey Vitamin A.Ş., Türkiye’nin en hızlı büyüyen spor ve sağlıklı yaşam şirketidir. Dikey Vitamin A.Ş., bünyesinde üç e-ticaret sitesini barındırır. Spor takviyeleri sunan Supplementler.com; vitamin ve mineral takviyeleri ile sağlıklı atıştırmalıklar sunan Vitaminler.com ve spor severleri spor ekipmanları ve tekstil ürünleriyle buluşturan Fitmoda.com aracılığıyla kendi markaları dışında, sektördeki diğer markaların ürünlerinin de satışını gerçekleştirir. Türkiye genelinde yerleşik bir mağaza ve otomat ağına sahip olan Dikey Vitamin A.Ş. online sağlık portalı Fithub.com.tr’ yi de bünyesinde barındırır. Yeni nesil esnek spor salonu abonelik sistemi Sporcard da Dikey Vitamin A.Ş.’nin çatısı altındadır.

Dikey Vitamin A.Ş. 2021 yılında sektördeki varlığını daha da ileriye taşımak için beslenme sektöründe dünya lideri olan Nestlé Health Science’ dan yatırım almıştır.

Dikey Vitamin, 300’den fazla çalışanı ile büyük bir ailedir. Mutlu çalışanların mutlu müşteriler anlamına geldiğine inanan şirket, insana yatırımı öncelik olarak görür. Şirket içinde olumlu, işbirlikçi ve sosyal bir ortamı teşvik eder. Kurum olarak ekip çalışması ile sonuç almaya ve görevleri sorumluluk bilinci ile gerçekleştirmeye odaklanır.

Çalışma yeri İstanbul – Maslak olan lokasyonumuzda “Mali İşler Stajyeri” pozisyonunda görevlendirilmek üzere;

  • Lise mezunu ya da üniversitelerin 3. ve 4. sınıflarında öğrenim gören,
  • MS Office programlarına hâkim (Özellikle MS Excel),
  • Kendini muhasebe/finans alanında geliştirmek isteyen,
  • Öğrenme odaklı, iletişimi kuvvetli, takım oyuncusu,
  • Kalite ve detay odağı yüksek takım arkadaşı arıyoruz.                  

İŞ TANIMI

Mali işler departmanının tüm süreçlerine destek vermek.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/dikey-vitamin-kozmetik-ve-gida-takviyeleri-paz-tic-mali-isler-stajyeri-3300390

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>