Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

EY Staj – Merkezi Denetim Ekibi – Stajyer

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

EY, bağımsız denetim, vergi, kurumsal finansman ve danışmanlık hizmetlerinde bir dünya lideridir.

Anlayışımız ve kaliteli hizmetlerimiz dünya ekonomisi ve sermaye piyasalarında güvenin oluşmasına katkıda bulunmaktadır. EY, güçlü yönetim ekibiyle tüm paydaş gruplarına verdiği sözleri yerine getirmekte ve bu şekilde çalışanları, müşterileri ve içinde yer aldığı diğer çevreler için daha iyi bir çalışma hayatı oluşturulmasında önemli bir rol üstlenmektedir.

Dünya çapında 150’den fazla ülkede, 280.000 kişilik ekibimizin sahip olduğu ortak değerlerimiz, müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesine ve tüm paydaşlarla ilişkilerimize yön vermektedir. Entegre bir teknoloji platformu üzerinden birbirlerine bağlı olan ekiplerimiz dünya çapında tüm ofislerimizde aynı metodolojiyi kullanmaktadır. Ernst&Young Global’in bir üyesi olarak 30 yıldır Türkiye’de; İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir olmak üzere 4 ofiste, 1700 kişiden fazla ekibimizle hizmet vermekteyiz.

EY Türkiye olarak Merkezi Denetim Ekibi’ nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Stajyer arayışımız bulunmaktadır.

·        4 yıllık üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinde okuyan,

·        Excel, PowerPoint ve Word programlarını etkin olarak kullanabilen,

·        Esnek çalışma saatlerine açık,

·        Muhasebe, denetim alanında kendini geliştirmek isteyen,

İŞ TANIMI

·        Denetim çalışmaları esnasında sahaya gitmeden merkezi olarak denetim prosedürlerinin gerçekleştirilmesi ve sahadaki denetim ekiplerine destek verilmesi

·        Ofis içerisinde operasyonel konulara ilişkin ihtiyaç duyulan desteğin sağlanması

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/ey-merkezi-denetim-ekibi-stajyer-3097225

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>