Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

IC İBRAHİM ÇEÇEN HOLDİNG Staj – IC Kuşağı Yeni Mezun Geliştirme Programı

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

IC KUŞAĞI YENİ MEZUN GELİŞTİRME PROGRAMI

IC Holding ve Grup Şirketlerinin hedeflerinden, ilkelerinden ve değerlerinden yola çıkarak, doğru pozisyona doğru adayı yerleştirebilmek ve yeni mezunlara iş imkanı sunabilmek için “IC Kuşağı Yeni Mezun Geliştirme Programı”nı hayata geçirdik.

Yeni Mezun Geliştirme Programı ile amacımız, yeni mezun ya da Haziran ayında mezun olacak (derslerine devam zorunluluğu olmayan) öğrencilere, yetkinliklerini geliştirebilecekleri gerçek bir iş deneyimi yaşatmak ve uzman yardımcısı ve mühendis alımlarında öncelikli olarak kendilerini istihdam etmektir.

IC Kuşağı Yeni Mezun Geliştirme Programı başvuruların toplanması ile başlar. Ardından ön elemeden geçen adaylara yetenek testi gönderilir ve birebir mülakatlar yapılır. Mülakatlar sonucunda yetkinliklerine ve pozisyonlara uygunluklarına göre 6 ay sürecek olan programa dahil edilirler.

Yeni Mezun Geliştirme Programını başarı ile tamamlayan uzun dönem stajyerler, açık kadroların oluşması durumunda öncelikli değerlendirmeye alınarak işe alımları yapılır.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/ic-ibrahim-cecen-holding-ic-kusagi-yeni-mezun-gelistirme-programi-3326100

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>