Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

KALEKİM KİMYEVİ MADDELER SAN. VE TİC. A.Ş. Staj – 2023 Üniversite Stajyeri

KALEKİM KİMYEVİ MADDELER SAN. VE TİC. A.Ş.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Kale Grubu Şirketleri’nin Kurucusu Sn. Dr. İbrahim Bodur tarafından 1973 yılında kurulan Kalekim A.Ş., seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları üretimiyle başladığı faaliyetlerine bugün, inşaat sektörünün her türlü yapı kimyasallarını üreterek devam etmektedir.

Kalekim üretim teknolojisine ve Ar-Ge faaliyetlerine yaptığı önemli yatırımlarla yüksek kalitede ürünler üretmektedir. Kazandığı tecrübelerle; sektöründe, teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarında büyük bir güç ve örnek şirket haline gelmiştir. Kalekim, gittiği coğrafya neresi olursa olsun; bulunduğu bölgedeki hammaddeler ile Avrupa Kalite Standartları’na uygun, aynı kalite ve performansta ürünleri bütün fabrikalarında üretebilme düzeyine ulaşmıştır. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TSE ve Avrupa Standartları’nda üretilen Kalekim ürünleri, gerek üretim anında gerek uygulama ve sonrasında uzun yıllar kalitesini muhafaza eder. 

Kalekim’in ürün gamında; seramik yapıştırıcıları, derz dolguları, su ve ısı yalıtım malzemeleri, mastikler, köpükler, yüzey hazırlık malzemeleri, seramik temizlik ve bakım malzemeleri, iç ve dış cephe boyaları ve dekoratif boya / sıva ürünleri yer almaktadır. Kalekim’in yurtiçi ve yurtdışında İstanbul, Balıkesir(x2), Isparta, Mersin, Yozgat, Erzurum, Mardin ve Arnavutluk’un başkenti Tiran’da olmak üzere toplam 9 üretim tesisi bulunmaktadır.

ÜNİVERSİTE STAJYERİ

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenci olan (3. ve 4. sınıf),
  • Minimum 20 iş günü zorunlu stajı olan,
  • Ar-Ge, Üretim, Kalite, İhracat bölümlerinde staj yapmak isteyen,
  • MS Office uygulamalarına hakim,
  • Öğrenmeye açık, kendini geliştirmeye istekli, iletişim yeteneği kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın,
  • Tercihen İngilizce bilen,
  • 2023 dönemi için,

“Üniversite Stajyeri” arayışımız bulunmaktadır.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/kalekim-kimyevi-maddeler-san-ve-tic-a-s-2023-universite-stajyeri-3256586

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>