Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

Mali ve İdari İşler – İnsan Kaynakları Stajyeri TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.

TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nın (TSKB) bir iştiraki olarak Kasım 2002 yılında kurulan TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş., ana ortağı olan TSKB’nin, gayrimenkul, makine ve ekipman değerlemesi konusundaki uzmanlığı üzerinde yükselmeye devam etmektedir.

 

İnsan Kaynakları için :

– Seçme ve yerleştirme sürecine destek verecek,
– Aday veri tabanının düzenlenmesini sağlayacak,
– İnsan Kaynakları özlük, arşivleme süreçlerinde yardımcı olacak.

 

Mali ve İdari İşler için :

– Arşivleme sürecine destek verecek
– Günlük operasyonel süreçlerde rol alabilecek,

İŞ TANIMI

Genel Müdürlük İnsan Kaynakları, Mali ve İdari İşler Departmanlarında görevlendirmek üzere, üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan zorunlu stajyer arayışımız bulunmaktadır.


“TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş., başta özel hayatın gizliliği ve haberleşmenin gizliliği olmak üzere temel hak ve özgürlüklerin korunmasını önemsemektedir. Bu çerçevede sizleri bilgilendirmek isteriz. İş başvurusu yapmakla, kişisel verilerinizi tarafımıza aktarmış olacaksınız. Kişisel verileriniz; başvurulan pozisyona uygunluğun değerlendirilmesi kapsamında işlenecektir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca Veri Sorumlusu sıfatıyla kişisel veri işleme faaliyetlerimize yönelik detaylı bilgilendirmeye web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.”

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/tskb-gayrimenkul-degerleme-a-s-mali-ve-idari-isler-insan-kaynaklari-stajyeri-1031779

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>