Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

Mercedes-Benz Türk A.Ş. – PEP + Zorunlu İşyeri Eğitimi Staj Programı

Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Hafif, orta ve ağır sınıf kamyon ve çekici üretimi yaptığımız Mercedes-Benz Türk Aksaray Kamyon Fabrikamızda ekiplerimize katılarak projelerimizde aktif rol alacak, aşağıdaki koşulları sağlayan öğrenciler arıyoruz!

Genel Nitelikler:

• Mühendislik branşlarında (Makine, Elektrik/Elektronik, Mekatronik, Endüstri, Otomotiv, Bilgisayar) işyeri eğitimi zorunluluğu bulunan bir üniversitede, 7+1 lisans programlarına devam etmek,
• Başvuru tarihi itibariyle 4 Yıllık üniversitelerin 7. Döneminde okuyan ve alttan dersi olmayan,
• Ürün ve üretim teknolojilerindeki gelişmeleri takip eden,
• İyi derecede Almanca ve/veya İngilizce bilen,
• Gerçekleştirilecek mülakat, test ve değerlendirme merkezi uygulamalarında başarılı olan.

İş Tanımı:

PEP + Programı; lisans eğitiminin son senesinde bulunan ve üniversitelerin 7+1 programlarında öğrenim gören öğrenciler için sunduğumuz zorunlu işyeri eğitimi programımız. Bu programda yer alarak; bir dönem boyunca 5 iş günü devam koşuluyla şirketimizin çeşitli departmanlarında en az bir projede görev alabilirsin. Program; 2024-2025 Güz Döneminde Aksaray lokasyonumuzda olacak ve aramıza katılacak stajyerlerimize konaklama imkanı sağlanacaktır.

Programımızın Amacı:

Üniversitede öğrenim gören, en az bir yabancı dile hakim, şirketimizde uyguladığımız seçim süreçlerinde başarılı olan adaylardan oluşan PEP + Takımımız, uzun vadede şirketimizde oluşacak yeni mezun istihdamı için uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere öncelikli aday havuzunu oluşturuyor.

Başvuru için: https://toptalent.co/mercedesbenzturk-pep-zorunlu-isyeri-egitimi-staj-programi-118123

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>