Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

Mercedes-Benz Türk A.Ş. Staj – Pep+ Zorunlu İşyeri Eğitimi Staj Programı

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İş Tanımı

 

Mercedes-Benz Türk bünyesinde, hafif, orta ve ağır sınıf kamyon ve çekici üretimi yapılan Aksaray fabrikamızda görevlendirilmek üzere; aşağıdaki koşulları sağlayan, projelerimizde aktif rol alacak öğrencilerimizi aramaktayız.

 

Genel Nitelikler:

 

• Mühendislik branşlarında (Makine, Elektrik/Elektronik, Mekatronik, Endüstri, Otomotiv) işyeri eğitimi zorunluluğu bulunan bir üniversitede, 7+1 lisans programlarına devam etmekte olan,

• Başvuru tarihi itibariyle 4 Yıllık üniversitelerin 7. Döneminde okuyan ve alttan dersi olmayan,

• Ürün ve üretim teknolojilerindeki gelişmeleri takip eden,

• İyi derecede Almanca ve/veya İngilizce bilen,

• Gerçekleştirilecek mülakat, test ve değerlendirme merkezi uygulamalarında başarılı olan.

 

İş Tanımı:

 

PEP + Programı; lisans eğitiminin son senesinde bulunan ve üniversitelerin 7+1 programlarında öğrenim gören öğrenciler için sunduğumuz zorunlu işyeri eğitimi programdır. Bu programda yer alan öğrenciler; bir dönem boyunca 5 iş günü devam koşulu ile şirketimizin çeşitli departmanlarında en az bir projede görev almaktadır. Program; 2022-2023 Bahar Döneminde Aksaray lokasyonumuzda olacaktır ve stajyerlerimize konaklama imkanı sağlanacaktır.

 

Programın Amacı:

 

Üniversitede öğrenim gören, en az bir yabancı dile hakim, şirketimizde uyguladığımız seçim süreçlerinde başarılı olan adaylardan oluşan PEP + Takımı, uzun vadede şirketimizde oluşacak yeni mezun istihdamı için uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere öncelikli aday havuzunu oluşturmaktadırlar.

 

 

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/mercedes-benz-turk-a-s-pep-zorunlu-isyeri-egitimi-staj-programi-3121491

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>