Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

Nart Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. Staj – Üniversite Stajyeri

Nart Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. 1999 yılında kurulan ve bugün Türkiye’nin %100 Türk sermayeli en büyük sigorta brokeri olarak uluslararası piyasalarda marka değeri yüksek, sigorta sektörünün önemli oyunculardan biridir. Genel Müdürlüğü İstanbul’da olan şirketimiz, 6 Bölge Müdürlüğü, 100’ü aşkın tecrübeli teknik ekibi ile hem yurt içinde, hem de 130 ülkede bulunan broker networklerinin saygın bir üyesidir. Dünyanın her noktasında yerel ve global iş partnerlerine yüksek katma değer sağlayan güçlü bir partnerdir.
 
Dünyanın, Avrupa ve Uzak Doğunun lider bağımsız brokerlik kuruluşlarını Türkiye’de temsil etmekte ve yurtiçinde ve yurtdışında farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimizle derin ve uzun soluklu iş ilişkilerimiz vasıtasıyla pazarın önemli bir kısmına yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.
 
*Öğrenciler, staj süresince gösterdikleri performanslarına bağlı olarak mezuniyet sonrasında işe alım sürecinde öncelikli olarak değerlendirilmektedir.

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenim gören,
  • Sigortacılık alanında kariyer hedefi olan,
  • Öğrenmeye açık, kendini geliştirmeye istekli,
  • İletişim becerileri gelişmiş
  • Analitik, yaratıcı, sonuç odaklı,
  • Tercihen İngilizce bilen,
  • MS Office programlarına hakim

İŞ TANIMI

 
Kurumsal Çözümler, Kurumsal Sağlık, Hasar, Bireysel ve Ticari Çözümler Departmanlarımızda, görev alacak stajyer arkadaşlar arıyoruz.

*Başvurular esnasında ön yazınıza hangi departmanda staj yapmak istediğinizi ve stajınızın zorunlu olup olmadığını yazmanızı rica ediyoruz.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/nart-sigorta-ve-reasurans-brokerligi-a-s-universite-stajyeri-2062474

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>