Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

OMTEK OTOMOTİV SAN. VE TİC.A.Ş. Staj – Zorunlu Mühendislik Stajı

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER 

Omtek Otomotiv A.Ş., iki farklı lokasyonda 30.000 m2 kapalı üretim alanı, 200’ün üzerinde çalışanı ile 27 yıldır otomotiv aksesuar üretimi alanında otomotiv ana sanayi firmalarının çözüm ortağıdır.

Kurulduğu günden bugüne dek yüksek teknolojili üretim araçları ve robotlarıyla, her bir parçanın araştırma ve geliştirme çalışmalarını yaparak araca özel tasarım ve üretim geliştiren Omtek A.Ş., 9.000 çeşit ürün gamına sahiptir. Görünüm, kalite ve işlevselliği bir araya getirme misyonu ile bütün teknik donanımını harmanlayan Omtek, müşterilerinin isteklerini göz ardı etmeden üst düzey kalitede, şık aksesuarlar üretmektedir.

50’den fazla ülkeye ihracat yaparken aynı zamanda resmi OEM iştirakleri ile iş birliğini sürdüren Omtek Otomotiv, 2006 yılında Almanya Wuppertal’da 7.500 m² alana kurulan OMAC GmbH ve 2018 yılında Amerika Birleşik Devletleri Houston’da 5.500 m² alana kurulan OMAC USA Inc. şubeleri ile global bir marka olmayı başarmış, bu sayede dağıtım merkezi güçlü lojistik ve tedarik zinciri alt yapısı oluşturmuştur.

Omtek Otomotiv olarak; benimsediğimiz değerlerimiz, çalışanlarımıza verdiğimiz değer ile “İnsana yapılan yatırım en güçlü yatırımdır” felsefemizi güçlendiriyoruz.

GENEL NİTELİKLER;

  • Üniversitelerin , Mühendislik fakültesi 3. ve 4. sınıflarında eğitimine devam eden,
  • Haftanın en az 3 günü stajına düzenli olarak gelebilecek,
  • 2D – 3D çizim bilgisine sahip olan,
  • Enerjik, sorumluluk sahibi ve öğrenmeye açık,
  • Zorunlu staj yükümlülüğü bulunan,
  • Problem çözme konusunda destek olabilecek, stajyer çalışma arkadaşı aramaktayız.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/omtek-otomotiv-san-ve-tic-a-s-zorunlu-muhendislik-staji-3403149

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>