Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

Polat Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş Staj – Uzun Dönem Stajyer (Finans-İnsan Kaynakları)

Polat Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

POLAT ENERJİ AKADEMİ

UZUN DÖNEM STAJ PROGRAMI

Yenilenebilir  Enerji  sektöründe   ülkemizde  öncü  olan  ve  sektöre yön  veren  şirketimiz  Polat Enerjibünyesinde istihdam etmek üzere enerji alanında kariyer hedefi olan, kendini geliştirmek isteyen adaylar arasından uzun dönem stajyer alımları yapılacaktır.

Uzun dönem staj ile hedeflenen yeni mezun veya son sınıf öğrencilerinin iş hayatına adım atmasına, şirketimiz bünyesinde birçok bölüm hakkında bilgi sahibi olarak kendini geliştirmesine ve kariyer yolunu şekillendirmesine imkan sağlayarak başarılı öğrencilerin istihdama katılmasıdır.

Uzun dönem staj için kabul edilen stajyerler 1,5 sene boyunca şirketimizPolat Enerjibünyesinde Finans, Muhasebe, İnsan Kaynakları, Sigortalar ve Bilgi Teknolojileri bölümlerimizde belirli sürelerde görev alacaktır. Bölümler arasında rotasyon ile tüm süreçlere dahil olacak ve deneyimli kadrolarımız ile birlikte çalışarak deneyim kazanma imkanı bulacaktır.

Uzun dönem staj süresi sonunda ilgili bölümlerde açık pozisyon olması durumunda stajyerlerimiz arasından değerlendirme yapılarak işe alım gerçekleştirilecektir. Stajyerimizin birden fazla bölüm tarafından talep edilmesi halinde stajyer hangi bölümde ilerleyeceğine kendisi karar verebilecektir. Eğer Polat Enerji bünyesinde açık bir pozisyon olmaz ve stajyerlerimiz şirketimiz bünyesinde değerlendirilemez ise başarılı olan stajyerlerimiz grup şirketlerimize yönlendirilecek ve aday havuzunda değerlendirileceklerdir.

Uzun Dönem Staj Programı Başvuru Koşulları:

  • Üniversitelerin Lisans bölümlerinde 4.sınıf öğrencisi olmak veya Yüksek Lisans öğrencisi olmak,
  • Haftada en az 3 gün staja devam edebilecek olmak,
  • Tercihen en az bir yabancı dili iyi seviyede kullanıyor olmak

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/polat-enerji-sanayi-ve-ticaret-a-s-uzun-donem-stajyer-finans-insan-kaynaklari-3380130

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>