Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

Ramsa Defence Staj – Uzun Dönem Stajyer – Ücretsiz

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

TURALI HOLDING uluslar arası ortaklı üretici bir firma olup ,  9 ayrı ülkede alt bünyesinde ki firmaları ile birlikte hizmet ve üretim yapmaktadır. Bünyemizde Hidrolik , Savunma Sanayi , Mekanik Tesisat , Endüstriyel Hırdavat , Makine Sanayi , Dış Ticaret , Medikal, Yazılım , Ar-ge ve Ham malzeme tedariki ile ilgili firmalarımız bulunmaktadır.

GENÇ VİZYONER PROJESİ KAPSAMINDA 

Tüm firmalarımızda ihtiyaçlar doğrultusunda Üretim , Satış , Dış ticaret , Kalite , Tasarım , ARGE , Finans alanlarında yetiştirilecek uzun dönem stajyer alımlarımız gerçekleşecektir. Turalı akademi çerçevesinde alınacak olan stajyerler gelecekte firmamızda istihdam edilmek üzere yetiştirilecektir.   

* Min. Staj süresi bir eğitim dönemi yada 9 ay olacaktır. 

* Stajyer ücretlendirmesi yapılmamaktadır. Stajyer alımlarımız Turalı akademi çerçevesinde eğitim / öğretim odaklı alınacaktır. 

– Üretim alanı

– Satış alanı

– Dış ticaret alanı

– Arge alanı

– Satınalma 

– Finans 

Tüm başvuranların iletişime geçmelerinden dolayı teşekkür ederiz.  Lütfen şartları sağlamayan ve stajyerlik kısmı için başvuruda bulunmayan kişilerin ilan için kayıt yapmaması rica olunur. 

Turalı Holding İnsan Kaynakları 

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/ramsa-defence-uzun-donem-stajyer-ucretsiz-3414010

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>