Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

Ravago Turkey Staj – Ravago AR-GE Yeni Nesil Staj Programı

Ravago Turkey

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

1961 yılında Belçika’da, yıllar boyu sürecek yolculuğunun ilk adımlarını atan Ravago bugün, 57 ülkede, 285 ofis ve 7000’den fazla çalışanla, 49.000’ den fazla müşterisiyle, her geçen gün fark yaratmak için çalışan güçlü bir marka. Bu başarı yolculuğu, dünya genelinde etkin 31 üretim tesisiyle hız kesmeden devam ediyor.

Türkiye’de 1000’den fazla çalışanımızla hem üretim hem de distribütörlük faaliyetleri gösteriyor ve Ravago’nun sahip olduğu global hacmin yüzde 10’dan fazlasını oluşturuyoruz.

Ravago Türkiye merkezi Şişli olmak üzere 12 ayrı lokasyonda 10 ayrı ticari unvanda Türkiye’nin 2. büyük petrokimyasal üreticisi olarak üretim, dağıtım ve distribütörlük alanlarında hizmet vermektedir.

Sahip olduğumuz Ar-Ge ekibi, tecrübeli üretim takımları ve engin bilgi birikimiyle, eriştiğimiz geniş ürün çeşitliliğinin yanı sıra, piyasada olmayan her özel ürün talebine ve her türlü çözüm arayışına da hizmet veriyoruz.

Türkiye’nin en büyük ilk 100 sanayi kuruluşu arasında yer alarak, sadece ülkemizde değil, ihracat yaptığımız 50 ülkede özellikle tercih ediliyoruz.

Teorik bilgini uygulamaya geçirmek için Ar-Ge Merkezimizde yer alan çeşitli iş birimlerimiz için yetenekli ve hevesli öğrenciler arıyoruz.

Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz Ravago Ar-Ge Yeni Nesil Staj Programı’nı hibrit staj deneyimi fırsatı ile her bir adımını senin yolculuğunu değerli kılmak üzere dizayn ettik.

Kimya Mühendisliği, Malzeme & Metalurji Mühendisliği ve Kimya bölümü 3. ve 4.sınıf öğrencisiysen başvurunu bekliyoruz. Program uzun dönem olarak planlanmıştır.

Bu keyifli deneyime hazır mısın?

Son Başvuru: 26 Ocak 2023 

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/ravago-turkey-ravago-ar-ge-yeni-nesil-staj-programi-3356710

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>