Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

Rijk Zwaan Tarım Tic. Ltd. Şti. Staj – Stajyer

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Stajını dünyanın önde gelen uluslararası sebze tohum ıslahı firması Rijk Zwaan’da yapmak isteyen, üniversitelerin 4 yıllık Ziraat Fakülteleri ve 2 yıllık Ziraat Teknikerliği bölümlerinde öğrenimlerine devam eden öğrencilerin staj başvurularını bekliyoruz.

Rijk Zwaan Türkiye’de staj

Rijk Zwaan Türkiye’nin Antalya’da 3 adet istasyonu bulunmaktadır: Silyon, Kurşunlu ve Korkuteli. Merkez istasyonumuz olan Silyon’da yılın her dönemi sera ve açık saha faaliyetlerimiz yürütülmekte; yaz döneminde ise buna ilaveten Kurşunlu ve Korkuteli istasyonlarımız aktif hale gelmektedir. Bu aktiviteler başlıca ekim, dikim, fide yetiştirme, hasat, tartım ve gözlem almadır. Stajyerlerimiz ilgi duydukları alana göre ıslah, üretim ve satış/pazarlama alanlarında staj tercihlerinde bulunabilir. Bölümlerin ilgili dönemlerdeki ihtiyaçlarına göre stajyer alımlarımız gerçekleşmektedir.

Nasıl takım arkadaşları arıyoruz?

Üniversitelerin 4 yıllık Ziraat Fakülteleri veya 2 yıllık Ziraat Teknikerliği bölümlerinde zorunlu stajını yapacak olanTohum sektörüne ilgi duyanYazın Antalya’da sera koşullarında çalışacakTakım çalışmasına yatkınPlanlı ve organize çalışabilenİyi iletişim becerilerine sahipDetaylara önem verenSeyahat engeli olmayan

Özgeçmişinizi ve motivasyon mektubunuzu hr@rijkzwaan.com.tr eposta adresine göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Motivasyon mektubunuzda hangi alanda ve hangi tarihlerde staj yapmak istediğinizi belirtmenizi rica ederiz. Staj döneminiz boyunca Antalya’da konaklamanız gerekmektedir.

Staj başvurunuz dikkatle değerlendirilecek, uygun bulunanlarla online görüşme gerçekleştirilecektir. Görüşmeler sonrası kabul edilen arkadaşların staj dönemleri ve bölümleri belirlenecektir.

Rijk Zwaan: Yeni İşvereniniz?

Rijk Zwaan Türkiye, Antalya’nın Yukarıkocayatak / Silyon mevkiinde yer almaktadır. Mevcutta 130 çalışanımız ile insan odaklı bir kültüre sahip olan uluslararası bir aile şirketiyiz. Gıda tedarik zincirinin başında yer alıyor, sürekli yeni sebze çeşitleri geliştirerek tohumlarımızı tüm dünyada satmaktayız. Stratejik pozisyonumuz sebebiyle tüm dünyadaki insanların sağlığına ve refah seviyesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Yaptığımız herşey gelişim içindir. Bu gelişim sadece üretip sattığımız doğal ürünlerin gelişimi değil, aynı zamanda 30’dan fazla ülkede beraber çalıştığımız 3.800 çalışanımızla şirketimizin gelişimidir. Hepsinden öte çalışanlarımızın kişisel gelişimi için, onlara kendi inisiyatiflerini kullanarak potansiyellerini tam olarak kullanabilecekleri bir ortam yaratıyoruz. Ekip olarak en iyi ve lezzetli sebzeleri üretmek için, yardımlaşarak, destek vererek ve birbirimizden ilham alarak çalışıyor ve bu şekilde sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunuyoruz.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/rijk-zwaan-tarim-tic-ltd-sti-stajyer-3339234

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>