Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

Sanovel İlaç Staj – Sanovel Unıque Genç Yetenek Programı

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türk ilaç sektörünün önde gelen oyuncularından Sanovel olarak, bilimin ışığında küresel hedeflerimiz ve üretimimiz, Ar-Ge’miz ve özel insan kaynağımızdan aldığımız güçle, tam 40 yıldır toplumun bir ömür sağlığı için çalışıyoruz. Köklü değerlerimizden aldığımız güç ve yenilikçi vizyonumuzla Türk ilaç endüstrisinde ve uluslararası pazarlarda toplum sağlığı alanında iz bırakan başarılara imza atıyoruz.

Etik ve güvenilir, sürekli gelişen, çevik, çevreye ve topluma saygılı iş anlayışımızla, çalışanlarımızın“değerlilik” odağında yarattığı ve hissettiği pozitif enerji ile2022 yılında Happy Place to Work & Capital iş birliği ilegerçekleştirilen araştırma sonucunda ilaç sektöründe “Türkiye’nin En Mutlu İşyeri”seçildik!

 “Sürekli Gelişen” bir çalışan deneyimi yaşatmayı hedeflediğimiz organizasyonumuzda, ülkemizingenç yeteneklerinin gelişime olan tutkularını destekleyip, onları kariyer yolculuklarına hazırlayacak başlangıç adımlarında yanlarında olmak üzereSanovel UNIque Genç Yetenek Programımızı hayata geçiriyoruz.

Bu doğrultuda Fabrika & Merkez birimlerimizdeuzun ve kısa dönem staj programlarımıza katılarak kendi potansiyelini keşfedecek ve her biri alanında yetkin, işini tutkuyla yapan yüzlerce çalışanımızla birliktetoplum sağlığına dokunmanın gururunu Sanovel ile birlikte yaşayacak genç yeteneklerimizi arıyoruz.

Eğer;

 • Üniversitelerin lisans ya da yüksek lisans programlarının 3., 4. sınıflarında (ve Eczacılık bölümü için 5.sınıf) okuyor ya da yeni mezun olduysan,
 • İlaç sektörüne ilgi duyuyor, kariyer yapmak istediğin alanı keşfetmek ve ilaç endüstrisinin dinamiklerini Sanovel Liderleriyle birlikte deneyimlemek istiyorsan,
 • Kişisel ve kariyer gelişiminin gerekliliklerini bilerek sürekli gelişim odağındaysan,
 • “Yeni” ve “farklı” olan her şeye merak duyuyorsan,
 • Kadının ve erkeğin birlikte ürettikleri, birlikte geliştikleri, eşit, dengeli ve değerli bir çalışma ortamı içinde yer almak istiyorsan,
 • İyi seviyede İngilizce biliyorsan Sanovel UNIque Genç Yetenek Programı’na başvurularını bekliyoruz!

Son Başvuru Tarihi: 10 Mart 2023

*Programımız kontenjanlarla sınırlıdır. Okulu, staj programını karşılayan adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir.

Sanovel UNIque  Genç Yetenek Programı ile Seni Ne Bekliyor?

 • Lisans bölümün doğrultusunda; deneyimlemek istediğin alan ve değerlendirme sürecinde gözlemlenen kabiliyetlerin ile beraber yeteneğine ve eğitimine en uygun departman ve birimde görev alacaksın.
 • Her ne kadar staj programı olarak adlandırsak da her bir Sanovellinin görev üstlendiği projelerde yer alacaksın ve departmanın işleyişine paralel olarak belirlenecek sorumluluk alanların olacak. Bu sayede staj sürecin boyunca ilgili alana dair deneyim kazanacak, iş süreç ve akışlarına hâkim olacak, alanında derinleşmeye başlayacaksın.
 • Aynı zamanda departman içerisinde ve diğer departmanlarda bulunan uzman arkadaşlarımız ve liderlerimiz ile bir araya gelerek“Deneyim ve Gelişim Diyalogları” yapacaksın. Bu sayede ilaç endüstrisi içerisinde bir organizasyonun var olan birim ve çalışmalarını 360 derece öğrenme, gözlemleme ve detaylandırma imkânı bulacaksın.
 • Bu görüşmeler sonrasında farklı iş ve departmanlardaki sorumluluklar senin merakını harekete geçiriyorsa; “rotasyon” uygulamasıyla kısa ve orta vadeli görevlendirmeler ile deneyimini çeşitlendirebileceksin. Kısacası, “1 merak ile birçok deneyim taşını vuracaksın. ??”
 • Sanovel Akademi kapsamında hem bireysel hem kariyer gelişimini destekleyen eğitim programları ile deneyimini ve gelişimini destekleyebileceksin.
 • Senin gibi hedefi ve amacı olan, merak ve gelişim iştahı yüksek, tutkulu, farklı üniversite ve bölümlerden bu programa dahil olmuş arkadaşlarınla her hafta“Lunch & Learn” uygulamaları ile bir araya gelerek farklı bakış açıları ve deneyimleri hem birbirinizden dinleyerek hem de paylaşarak öğrenebileceksin.
 • Anlatmakla bitmez, deneyimlemen ve bu programın “UNIque’liğini(Biricikliğini)” görmen lazım. Hadi başvurunu yap ve bu eşsiz deneyimin adaylarından biri de sen ol!

*Fabrika birimlerimizde gerçekleşecek olan staj programlarımız, yerinde deneyim sunabilmek adına Silivri’de bulunan yüksek teknolojiye sahip, FDA onaylı fabrikamızda gerçekleşecek olup Silivri, Çorlu, Çerkezköy, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar’da ikamet eden ya da edebilecek olan adaylar değerlendirmeye alınabilecektir.

*Merkez birimlerimizde gerçekleşecek olan staj programlarımız ise, Levent’te bulunan merkez ofisimizde, hibrit çalışma düzenine uyum sağlayabilecek adaylar değerlendirmeye alınabilecektir.

Başvuru kriterlerini sağlayan adaylarımız ile değerlendirme süreci için iletişime geçeceğiz. Süreçle ilgili detayları ayrıca paylaşacağız.

Not: Biz, her birimizi eşsiz ve değerli kılan asıl şeyin; bakış açılarımız, hayatlarımız, özgeçmişlerimiz ve farklılıklarımız olduğuna inanırız. Etnik köken, din, dil, ırk, yaş, cinsiyet, cinsel yönelim, uyruk, maluliyet veya kültürel farklılık ayrımı yapmıyor; tüm insan kaynakları süreçlerinde dengeli, eşitlikçi ve adil bir yaklaşımı benimsiyoruz.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/sanovel-ilac-sanovel-unique-genc-yetenek-programi-3384111

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>