Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

SERA YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİCARET A.Ş. Staj – Finans Stajyeri

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

SERA GROUP AİLESİ İÇİN “GÜVEN” KALBİN ATTIĞI YERDİR.

1995 yılında kurulan Sera Group, Türkiye’de ve yurtdışında ağırlıklı olarak büyük inşaat projeleri gerçekleştirmektedir. Sera Group aynı zamanda gayrimenkul geliştirme ve stratejik yatırımlara odaklanmış bir gruptur. Bugüne kadar toplam 4 milyon m2’lik alt ve üstyapı inşaat projesini başarıyla tamamlamıştır.

SERA Group; inşaat ve havacılık sektöründe Türkiye’de pazar lideri konumunda olan TAV Havalimanları Holding’in; TAV İnşaat ve TAV İnşaat’ın bağlı bulunduğu tüm kuruluşların  ortağıdır. Bir diğer yatırımı olan TUVTURK projesi kapsamında yılda 100.000 araca hizmet veren Trabzon ve Of araç muayene istasyonunu işletmektedir.

Kariyer hedeflerinize giden ilk adımı Sera’nın güven temellerinde atıp, Finans ve Muhasebe bölümlerinde tecrübe kazanarak fark yaratmak istiyorsanız staj başvurularınızı bekliyoruz.

İŞ TANIMI

  • Üniversitelerin ilgili bölümleri 3. veya 4.sınıf öğrencilerinden,
  • Sorumluluk sahibi ve öğrenmeye açık,
  • Takım çalışmasına yatkın.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/sera-yapi-endustrisi-ve-ticaret-a-s-finans-stajyeri-3381879

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>