Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

Servier – Genel Başvuru

Servier

Merkezi Fransa’da bulunan Servier, vakıf tarafından yönetilen bağımsız ve uluslararası bir farmasötik gruptur. 150 ülkede faaliyet gösteren Servier Grup, dünya çapında 21.800 kişiye istihdam sağlamakta ve yıllık cirosunun yaklaşık %20’sinden fazlasını araştırma ve geliştirmeye ayırmaktadır. Servier, kardiyometabolizm, nöroloji, immünoloji ve onkoloji alanlarında faaliyet göstermekte ve bu alanlarda araştırmalar yapmaktadır. Grubun bir parçası olan Servier İlaç Türkiye ‘de 1986 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Servier İlaç, son dört senedir katıldığı Great Place to Work Enstitüsü tarafından düzenlenen araştırma ve yarışmada üst üste dört yıl Türkiye’nin “En İyi İşverenleri 2019”, “En iyi İşverenleri 2020”, “En iyi İşverenleri 2021” ve “En iyi İşverenleri 2022” ödüllerine layık görülmüştür.

İş Tanımı:

Bu bir “Genel Başvuru” ilanıdır; belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır.

Başvurunuzu (staj başvuruları da dahil) çalışmak istediğiniz bölüm ve pozisyonu belirten bir ön yazı ile iletebilirsiniz.

Başvurular, ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacak ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir.

Şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Başvuru için: https://toptalent.co/servier-genel-basvuru-3-114364

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>