Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

Sütaş – Yetiştirilmek Üzere Gıda Mühendisi

Sütaş

Sütaşkımız Sizinle Birlikte Büyüyor

Sütün iyiliği ve bereketini yayma misyonu ile çalışan ve her biri işinin uzmanı 5.000 çalışma arkadaşımızın yanı sıra satış dağıtım grubundaki iş ortaklarımız ile birlikte 7.500 kişilik büyük bir aileyiz.

Her geçen gün büyüyen Sütaş Ailesi’ne, yaratıcı, yenilikçi, heyecanı yüksek, uluslararası platformlarda çalışabilecek, takım çalışmasını seven çalışma arkadaşları katmak istiyoruz.

Misyonumuzu benimseyen, vizyonumuzu paylaşan, değerlerimizi kendi değerleri ile örtüştüren, “Çiftlikten Sofralara” entegre iş modelimiz doğrultusunda gıda mühendisliği, makine mühendisliği, endüstri mühendisliği, veterinerlik, elektrik elektronik mühendisliği, işletme, iktisat, bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği gibi pek çok farklı bölümden mezun geleceğin Sütaş’lıları ile tanışma heyecanı içindeyiz.

Siz de bu aileye katılarak Sütaş’lı olmaya ne dersiniz?

Üretim Yöneticiliği Kariyer Gelişim Programı çerçevesinde ‘Gıda Mühendisi’ pozisyonunda;

Kalite Kontrol Bölümünde göreve başlayıp, sonrasında üretim bölümünde; iş güvenliği, üretim prosesi, proses teknolojisi, ekip yönetimi konularında deneyim kazanabileceğiniz,

Programın sonunda; Kalite Kontrol, Üretim alanlarına doğru yönlenebileceğiniz bir öğrenme, gelişim ve profesyonelleşme programının parçası olmak isterseniz başvurularınızı bekliyoruz.

Nasıl Bir Takım Arkadaşı Arıyoruz ?

  • Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
  • En az 1 yıl iş deneyimine sahip,
  • Sürekli gelişmeye ve öğrenmeye açık,
  • İletişim becerileri güçlü,
  • Problem çözme ve analitik düşünme becerilerine sahip,
  • Analitik, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,
  • MS Office uygulamasına hakim,
  • İleri seviyede İngilizce bilen,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
  • Bursa-Karacabey’de ikamet eden / edebilecek olan,

Sütaş ‘ta sizin için neler var ?

Çalışma arkadaşlarımızın potansiyellerini en üst seviyede gerçekleştirebilmeleri için kişisel gelişimlerini, bilgi, beceri ve yetkinliklerini destekler, fikir ve önerilerine değer verir, kazanımlarını, kariyer beklentilerini, iş sonuçlarını ve organizasyonun ihtiyaçlarını değerlendirerek onlara kariyer yolculuklarının ilerleyen yıllarında da farklı lokasyon ve iş kolları arasında geçiş imkanı sunarız.

Başvuru için: https://toptalent.co/sutas-yetistirilmek-uzere-gida-muhendisi-114112

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>