Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

Turkcell Global Bilgi Staj – Stajyer

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İş Tanımı

Great Place to Work Enstitüsü tarafından 500+ çalışan sayısı kategorisinde ‘Avrupa’nın En İyi İşvereni’ seçilen Turkcell Global Bilgi’de eşsiz bir çalışan deneyimi yaşayarak kariyerine yön vermek için ilanımıza başvurunu bekliyoruz.


Not: İlanımız 12-13 Ocak tarihlerinde Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Araştırmaları Kulübü tarafından düzenlenen ‘Kariyerin Zirvesi’ etkinliği kapsamında yayınlanmıştır.

Nitelikler

  • Üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinde son sınıf öğrencisiysen,
  • Kısa dönem ve zorunlu stajın bulunuyorsa,

  • İnsan Kaynakları, Finans, İş Geliştirme, Satış, Müşteri Deneyimi ve Kalite Yönetimi alanlarında kariyerini şekillendirmeyi hedefliyorsan seni de aramıza bekliyoruz.

Şirketimiz Hakkında

Bir Turkcell Grup şirketi olarak 1999 yılında kurulan Turkcell Global Bilgi, Türkiye ve Ukrayna’da olmak üzere toplam 15 binden fazla çalışanla hizmet vermektedir.

Turkcell Global Bilgi müşteri deneyimini, yüz yüze hizmet (saha ekipleri), telefon, sesli ve görüntülü yanıt sistemleri (IVR & IVVR), e-posta, SMS, web, yeni nesil müşteri deneyimi platformu BiP ve sosyal medya gibi birçok farklı kanaldan yönetmektedir. Tüm iş ortaklarına eşşiz bir dijital deneyim yaşatma hedefi bulunan Turkcell Global Bilgi; müşterilerine geleneksel çözümlerinin yanısıra dijitalleşen çağa uyum sağlayabilmeleri için; RPA ( Robotik Süreç Otomasyonu), Dijital Asistan, Konuşma Analitiği ( Speech Analytics) gibi yeni nesil dijital ürünler sunarak müşteri deneyiminin en yüksek noktasına ulaşılmayı sağlamaktadır.

Telekom sektöründeki derin tecrübesinin yanı sıra; finans, e-ticaret, perakende ve havayolu sektörlerinde de uzmanlığı ile hizmet veren Turkcell Global Bilgi; müşteri hizmetleri, dijital hizmetler, satış, tahsilat, müşteri kazanımı, teknik destek, yardım masası, müşteriyi elde tutma, müşteri bilgileri yönetimi ve ölçümleme hizmetleri sunmaktadır.

Müşterilerinin memnuniyet notuna, satış ve tahsilatı artırma hedeflerine değer bazlı fiyatlama modelleri ile ortak olan Turkcell Global Bilgi, sektör uzmanlığı ile stratejik bir iş ortağı olarak hareket etmektedir. Böylece kurumsal müşteriler kendi işlerine daha iyi odaklanırken, uzmanlık alanları dışındaki konularda operasyonel maliyetleri azaltılmış veya kontrol altında tutulmuş olmaktadır.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/turkcell-global-bilgi-stajyer-3345786

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>