Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI A.Ş. Staj – Gaziantep We (Zorunlu Üniversite Staj Programı)

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI A.Ş.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

We, staj yapma zorunluluğu bulunan üniversite öğrencilerine, profesyonel iş yaşamını ve banka uygulamalarını deneyimleme fırsatı sunmak için tasarlanan bir staj programıdır.

 

Üniversite öğrencileri için öğrenim gördükleri fakülteler ya da meslek yüksekokulları tarafından staj yapma zorunluluğu bulunan öğrencileri kapsar.

 

Programın temel amacı; tüm aşamalar ile öğrencileri bankamız süreçlerine dâhil ederek, profesyonel iş hayatını deneyimlemelerini sağlamaktır.

 

Geleceğe katılmak için başvurunu bekliyoruz!

 

Genel Nitelikler:

Zorunlu stajı bulunan üniversite öğrencileri için tercihen İktisat, İşletme, Ekonomi, Bankacılık ve Finans, İstatistik, Ekonometri vb. bölümlerinde öğrenci olmak,Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olmak.

İŞ TANIMI

We programına kabul edilen öğrenciler, yetkinlikleri ve ihtiyaçlar doğrultusunda bankamızın ,Gaziantep Ticari Şubemizde görevlendirilecektir.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-a-s-gaziantep-we-zorunlu-universite-staj-programi-3352821

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>