Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

Beytepe Bilişim ve Yazılım Teknolojileri Staj – Genç Yetenek Staj Programı

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Yeni Medya Alanında Kariyer Fırsatına Hazır Mısın?

Netflix, Amazon Prime Video, beIN Connect ve benzeri dijital medya platformlarından birini mutlaka biliyorsundur. Hiçbiri değilse Youtube içeriklerinin medya dünyasını nasıl dönüştürdüğünü gözlemlemiş olmalısın. Ya da BuzzFeed benzeri yeni nesil viral içerik platformlarının gazetelerin yerini alıyor olmasını.

Geleneksel medya dünyası internet tabanlı yeni nesil medya platformları ile büyük bir dönüşüm geçiriyor. Zengin, hızlı tüketilen ve kolay ulaşılan içerikler sayesinde medyadaki değişim hepimizi etkiliyor. 

Sen de bu değişimin bir parçası olmak ve yeni medya alanında kariyer yapmak istiyorsan Genç Yetenek Staj programımıza hemen başvur!

Türkiye’nin en büyük medya gruplarının bu değişime nasıl adapte olduklarına gözlemleyerek staj sonrası iyi bir deneyimle iş teklifi alma şansına sahip olacaksın.  

Sosyal medya yönetiminden içerik üretimine, yazılım geliştirmeden ürün tasarımına çeşitli alanlarda yeni medya alanında tecrübe kazanma fırsatını yakalayabilirsin. 

Başvuru sonrası yeni medya alanında ilgini çeken alana yönelik ön yazını da gönderebilirsin.

Şirketimiz Hakkında

Beytepe Bilişim olarak yeni medya teknolojileri üzerine Türkiye ve Dünya’nın önde gelen operatörleri ile çalışıyor ve bu sektörde yaşanan dijital dönüşüm öncülük ediyoruz. Uzun dönem staj programımız sonrasında hem bizden hem de birlikte çalıştığımız firmalardan iş teklifi alma fırsatı yakalayabileceksiniz. 

Remote olarak başlayacak staj programımız adayın ve lokasyonunun uygunluğuna göre yüz yüze olarak da ilerleyebilecektir. 

Programımız tüm sınıflardan üniversite öğrencilerine ve yeni mezunların başvurularına açıktır. 

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/beytepe-bilisim-ve-yazilim-teknolojileri-genc-yetenek-staj-programi-3374230

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>