Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

İncehesap Sanal Mağazacılık – ilk Fırsat Kariyer.Programı

İncehesap Sanal Mağazacılık

Kendini keşfetme ve profesyonel gelişimine yönelik bir adım atmak ister misin?

İşte sana sunduğumuz eğitim, koçluk ve mentorluk fırsatlarıyla kariyerinde bizimle ilerlemeye başlayabilirsin!

Kariyerini bilişim sektöründe yer alan şirketimizin, e-ticaret alanında önemli ölçüde tecrübe kazanarak geliştirmen için sana ilham verecek ve destekleyecek bir ortam sunuyoruz. Satış, Kategori Yönetimi, Pazarlama, Dijital Pazarlama, Ürün Yönetimi, Satın Alma, Marka Yönetimi, İthalat, İhracat, Lojistik, Satış Sonrası Hizmetler, Müşteri Deneyimi, Yazılım gibi birçok departmanda gelişimini desteklemek üzere hazırladığımız eğitimlerle birlikte iş hayatında etkin bir rol üstlenmeni sağlıyoruz.

Lisans eğitimlerini yeni tamamlamış veya bitirme tezi aşamasında olan adayların yanı sıra, mezun olduktan sonraki iş tecrübesi 1 yılı aşmamış olan adaylar, öğrenmeye ve gelişime her zaman açık olan, yenilikçi ve esnek düşünebilen, iletişimi güçlü ve sunum becerileri yüksek adayları arıyoruz. Ekip çalışmasına yatkın olan, analitik yönü kuvvetli ve stratejik düşünebilen bireyleri tercih ediyoruz. Pratik çözümler üretme yeteneği olan, yenilikçi ve kavramsal düşünme becerisine sahip adayları aramızda görmek istiyoruz. Ayrıca potansiyel bir lider olarak iç motivasyonu yüksek ve disiplinli olan adayların başvurularını bekliyoruz.

Başvuru için: https://toptalent.co/incehesap-sanal-magazacilik-ilk-firsat-kariyer-programi-115505

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>