Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

SANOFİ İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. Staj – Long Term Intern

SANOFİ İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İş Tanımı

1- Stabilite analiz sonuç giriş ve takibini yaparak YÜD raporları hazırlamak.

2- Kalite Denetim ile ilgili hammadde, ambalaj, yarı ürün ve bitmiş ürün analizleri GLP standartlarına göre doğru ve zamanında yapılmasına , sonuçları raporlamasına ve onaylanmasını yardımcı olmak veya  yetkinlikleri doğrultusunda yapmak.

3- Ruhsatlı tüm ürünlerin numunelerinin stabilite analizlerini raf ömrü özelliklerine göre yapılmasına  ve sonuçları kontrol ederek raporlanmasına yardımcı olmak veya yapmak.

4- Bölümü ile ilgili Teklif çalışmaları, Müşteri şikayetleri, Yarı Ürün Bekletme Süreleri Validasyonları , Proses Validasyonları, Ekipman Kimyasal Temizlik Validasyonları ve Rekonstitusyon kapsamındaki numunelerin analizlerini yapılmasına yardımcı olmak veya yapmak.

5- Kalite Denetim ile ilgili projelerde görev almak  ve işbirliği yapmak.

Genel Nitelikler

  • Laboratuvar cihazları hakkında temel bilgiye sahip olmak,
  • Üniversitelerin 4 yıllık Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinde son sınıf öğrencisi olmak yada bitimine 1 yıl kalmış olmak
  • Hareketli ve hızlı iş ortamlarında çalışmaya istekli ve adaptasyon becerisi yüksek olmak,
  • MS Office uygulamalarını kullanabilmek,
  • Dinamik bir takım oyuncusu olmak,
  • Kavramlar arasında ilişki kurma ve problem çözme yeteneğine sahip olmak,
  • İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak
  • Lüleburgaz veya Çorluda ikamet edebilecek olan

Sanofi Hakkında

Hayat bir sağlık yolculuğu… İnişleri, çıkışları ve kendi zorlukları var. Bunlar küçük, büyük, ömür boyu ya da geçici olabilir. Yediden yetmişe herkes, nerede olursa olsun, sağlık konusunda farklı ihtiyaçlara sahip. Biz Sanofi olarak, insan hayatına güç katmaya adanmış, küresel bir biyoteknolojik ilaç şirket olarak aşılarla hastalıkları önler, sağlık sorunları için yenilikçi tedaviler sunar, nadir hastalıklarla mücadele edenlerin de, kronik rahatsızlıkları olan milyonlarca insanın da yanında yer alırız.

Dünyada 100 ülkede, 100 bini aşan çalışanımızla bilimsel yenilikleri tedavi çözümlerine dönüştürmek ve sağlığa erişimi geliştirmek için çalışırız.

Sanofi’de biz, sadece ihtiyacı olanların değil, herkesin sağlık yolculuğunda yanlarında yer alıyoruz. Sağlık konusunda zorluklarla karşılaşanlara destek olmayı, onları korumayı ve böylelikle yaşamları boyunca dolu dolu ve sağlıklı bir hayat yaşamalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Türkiye’nin en büyük ilaç şirketlerinden biri olan ve 60 yılı aşkın süredir halk sağlığı için çalışan Sanofi Türkiye’de ise 1.800’ü aşkın çalışanımızla yerel ekonomiye ve kalkınmaya katma değer sağlayarak yenilikçi tedavi çözümleri, biyoteknolojik ilaçlar, aşılar ve tüketici sağlığı ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Sanofi Türkiye olarak 16 ana tedavi alanında yaklaşık 275 farklı formda ürünle sağlık çözümleri sunuyoruz. Lüleburgaz Üretim Merkezimiz Türkiye’de ilaç üretim tesisleri arasında lider konumda, dünyada ise ilk üç Sanofi üretim merkezi arasında yer alıyor. 50 futbol sahası büyüklüğündeki tesiste en son yeniliklerle birlikte dünya sağlık standartlarına uygun, en yüksek kalitede ve birçok farklı formda ilaç üretimi ve Ar-Ge çalışmaları yapılıyor.

Çalışanlarımızın yaşam yolculuklarına ilham veren, tutkuyla iş birlikleri kurabildikleri ve yaşamları iyileştirmelerine destek olan bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

BU BİZİM SANOFI’MİZ. SEN DE KEŞFET.

Sanofi’de biz, kapsayıcı çeşitliliği çalışmalarımızın ve kurumsal değerlerimizin temeli olarak konumlandırıyoruz. Çeşitliliğin getirdiği zenginliği tanıyarak kapsayıcı bir yaklaşımı benimsememiz gerektiğine ve insanların hayatlarına güç katmak için farklılıklardan beslenen bir çalışma ortamına sahip olmamız gerektiğine inanıyoruz. Kişilerin deneyim ve sosyal çevrelerindeki çeşitliliğe saygı duyuyor ve bunu kutluyoruz, herkes için eşit fırsatlar sunuyoruz.

Sen de aramıza katıl ve Sanofi’yi keşfet!

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/sanofi-ilac-san-ve-tic-a-s-long-term-intern-3400995

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>