Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

SFS DANIŞMANLIK BİLGİ İŞLEM SAN.VE DIŞ TİCARET A.Ş Staj – Bilgi İşlem Stajyeri

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Hizmet verdiğimiz şirketleri sigorta sektörünün en üst sıralarına taşımak için uzmanlığımızı pazar lideri çözümlerimizle bir araya getiriyoruz.1992 yılında İstanbul’da kurulan SFS (Strategic Functional Systems), özellikle sigorta şirketlerine yönelik çözümler sunmayı amaçlayan bir yazılım geliştirme, danışmanlık ve bilgi teknolojileri şirketidir. Bugünün hızla değişen iş ortamında kurumların rekabetçi kalmalarını, masraflarını azaltırken kâr ve verimliliklerini arttırmalarını sağlayan teknolojik çözümler geliştirmektedir.100’ün üzerinde uzman kadrosu ile müşterilerine, en ileri teknolojik iş çözümlerini ihtiyaçlarına göre özelleştirerek sunan SFS, kurumsal yazılım ve bilgi teknolojileri alanında lider şirketlerden olup, sektörlerinde lider, ulusal ve uluslararası şirket ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

Senden Neler Bekliyoruz!

  • Sistemin sorunsuz çalışmasına destek olmak 
  • Sanallaştırma platformları, sunucu, network ve storage yönetimi, active directory gibi IT altyapı konularında bilgi sahibi olmak. 
  • Program güncellemelerini gerçekleştirmek.
  • Şirket çalışanlarının donanımsal olarak karşılaştıkları teknik sorunları çözmek, ihtiyaç duydukları donanımları ve kurulumları sağlamak. 
  • Yeni işe giren çalışanların bilgisayar ve işe giriş-çıkış kartları vb. IT ihtiyaçlarının karşılanması, kurulumların gerçekleştirilmesi ve teslim edilmesi süreçlerini yönetmek. 
  • İşten ayrılan çalışanlar için IT zimmetlerinin teslim alarak kontrol etmek, hasar durumlarını iletmek ve sistem erişimini kapatmak. 
  • Şirket domain adlarını takip etmek, güncellemelerini ve yenilemelerini yapmak.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/sfs-danismanlik-bilgi-islem-san-ve-dis-ticaret-a-s-bilgi-islem-stajyeri-3392054

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>