Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Staj İlanları

TEI – TUSAŞ – TEI Havacılık Motorları Okulu Programı – 3. Sezon

TEI - TUSAŞ

Gücüne TEI Havacılık Motorları Okulu ile Güç Katmaya Hazır Mısın?

TEI Havacılık Motorları Okulu, havacılık alanına ilgi duyan, üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinde öğrenim gören 3. veya 4. Sınıf öğrencileri ile Yüksek Lisans, Doktora öğrenimine devam eden öğrenciler için hazırlanmış online eğitim programımızdır.

Uzman TEI yönetici ve mühendislerinin konu aktarımında bulunduğu programımızda, havacılık motorlarının genel prensipleri, pistonlu motorlar, gaz türbinli motorlar, motor türleri, imalat ve montaj tekniklerimiz ile ilgili temel bilgiler aktarılırken, TEI’deki Kariyer Yolculuğuna yönelik bilgilerin paylaşıldığı ayrı bir ders modülü de bulunmaktadır.

Yetkin mühendislerin yetişmesine katkı sağlamak, eğitim dönemine devam eden öğrenciler ile havacılık sektörüne yönelik bilgilerimizi paylaşmak amacıyla ilk yayınına 2021 Mart ayında başladığımız, açılış dersinin Genel Müdürümüz Prof.Dr. Mahmut F. Akşit tarafından verildiği programımızın 3. sezonunda 16 online ders seni bekliyor!

Programımız 2022 yılında Stevie Mena ve Brandon Hall ‘dan En İyi Yetenek kategorisinde Gold Ödülleri alarak uluslararası arenada da başarısını kanıtlamıştır.

TEI Havacılık Motorları Okulu 3. Sezon için Hemen Başvur!

Son başvuru 8 Ocak 2023

 Aranan Nitelikler

 • Havacılık alanına ilgi duyan,
 • Üniversitelerin, Makine Mühendisliği, Uzay- Uçak Mühendisliği, Havacılık Mühendisliği, İmalat Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Metalurji Malzeme Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ve benzeri bölümlerin 3. veya 4. sınıfında okuyan öğrenciler ve Yüksek Lisans, Doktora öğrencileri.

Havacılık Motorları Okulu Programında Seni Neler Bekliyor?

 • Havacılık Sektörüne Yönelik Teknik Dersler (21 Ocak-13 Mayıs)
 • Teknik Gezi Organizasyonuna Katılma ve Eğitmenlerle Tanışma Fırsatı
 •  İşe Alım Süreçlerine Dahil Olma Fırsatı
 • Gücün Kaynağında Aday Mühendislik Programına Katılma Fırsatı
 • Katılım Belgesi

Eğitim Programı ile İlgili Önemli Notlar:

 • Derslerimiz www.teihavacilikmotorlariokulu.com adresinden video yayını ile gerçekleştirilecektir.
 • Derslere giriş bilgileriniz kayıtlar kapandıktan sonra 16 Ocak Pazartesi gününe kadar Vizyoner Genç üzerinden kayıt yaptırdığınız e-posta adresinize iletilecektir.
 • Programla ilgili detaylı bilgileri ve ders programını www.teihavacilikmotorlariokulu.com adresine girip inceleyebilirsiniz.
 • Dersler başlamadan 10 dakika önce giriş yapmanız beklenmektedir.
 • Her ders sonunda, ders içeriği ile ilgili “quiz” ler yapılacaktır.
 • Program sonunda derslerin ve quizlerin %80 ‘ine katılım göstermiş öğrencilere, TEI Havacılık Motorları Okulu Katılım Sertifikası dijital olarak iletilecektir.

Derslerin ve quizlerin %80 ‘ine katılım gösteren ve quizlerde başarılı olan mezuniyet aşamasındaki öğrenciler, işe alım süreçlerinde; 3. sınıf öğrenciler de 2023 yılında gerçekleşecek yarı zamanlı uzun dönem staj programımızda değerlendirmeye alınacaklardır. 

Başvuru için: https://toptalent.co/tei-tusas-motor-sanayii-a-s-tei-havacilik-motorlari-okulu-programi-3-sezon-113510

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>