Üniversiteli Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
Üniversite Öğrencilerinin ve Mezunlarının Buluşma Noktası

Sayfayı Paylaş

Burs Haberleri

Toplum Gönüllüleri Vakfı Konaklama Bursu Başvurusu

Toplum Gönüllüleri Vakfı Konaklama Bursu Başvurusu

TOG Toplum Gönüllüleri Vakfı 2003 Yılından Beri İhtiyaç Sahibi Ve Başaralı Öğrencilere Karşılıksız Burs Veriyor.

TOG Konaklama Bursu Başvurusu
TOG Konaklama Burs Fonu için başvurularımız 29 Kasım – 8 Aralık 2022 tarihleri arasında online olarak kabul edilecektir. 8 Aralık saat 18.00’de burs başvurularımız kapanacaktır. Başvuru yapmak için botuna tıklayarak ilgili ilana ulaşabilirsiniz.

Toplum Gönüllüleri Vakfı burs programları kapsamında, 2022 – 2023 akademik yılı için burs başvuruları başlamıştır. Başvurular maddi gereksinim, akademik başarı ve gönüllük deneyimi / potansiyeli ve eğitim gördüğünüz sırada konakladığınız yer kriteri ile değerlendirilip sıralanmaktadır.

Her yıl 10.000’in üzerinde burs başvuru alınmaktadır. Bu dönem başvuran adaylar arasından, Konaklama Bursu için öncelikli adaylar belirlenecektir.. Başvuru döneminin kapatılmasının ardından başvuru değerlendirme dönemi olacak ve ardından kısa listeye giren adaylarla Burs Mülakatları Aralık ayında gerçekleştirilecektir. Burs Mülakatları çevrimiçi ortamda gerçekleştirilecektir. Başvuran adaylardan başvurusu olumsuz sonuçlanan adaylara e-posta yoluyla bilgilendirme 16 Ocak 2023 tarihinde yapılacaktır.

Yeni Sınıf Konaklama Burs Başvurusu İçin Tıklayın.
Ara Sınıf Konaklama Burs Başvurusu İçin Tıklayın.

<

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>